Vulkania Seeds

logoHISTORIE

Vulkania Seeds byla založena v roce 2007 na Kanárských ostrovech, ačkoli její počátky se datují již do roku 1998, kdy začali čerpat zkušenosti s konopím zakladatelé banky: Dr. Grow and Alejandro „El Águila“. Jde o banku, která má pro své šlechtitele ideální podnebí na Kanárských ostrovech, čili mohou svůj program zaměřit na outdoor odrůdy, což také dělají.

SOUČASNOST

Vulkania Seeds je banka, která nabízí pouze feminizované semena konopí vyrobená v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Tím zaručuje a garantuje vysokou kvalitu svých semen. Semena Vulkania používá biologickou kontrolu s cílem regulovat škůdce a choroby v každém výrobním procesu. Dvakrát ročně (květen a listopad) Vulkania Seeds organizuje a sponzoruje na Kanárských ostrovech Cannabis Cup.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

White Fya

White Fya znamená bílý oheň, nejprodávanější semínka marihuany od Vulkania Seeds. White Fya pochází z linie White Widow získané v roce 2004 vítězky prvního místa na Friend Hemp festivalu. White Fya je středně velká rostlina produkující dlouhé křišťálové palice. Idealní kmen pro indoor i outdoor pěstování. Obsahuje vysokou koncentraci kanabinoidů, proto je vhodná pro medicínské využití.

Vegetativní růst: 12-16 dnů
Průměrná doba květu: 50 až 60 den
THC: 18%

whitefya

Babylonia Fruit

Babylonia Fruit od Vulkania Seeds je konopný kmen s Indica předky z Nepálu. Rostlina dosahuje silného růstu i při sadbě ve středních vzlenostech. Vhodná i pro pěstování indoor. Kmen nepotřebuje příliš hnojit jelikož má dost síly k růstu sám o sobě. Jde o velmi produktivní rostlinu, která má tvrdé kompaktní palice se sladkou a velmi zvláštní vůní.

Genetika: Nepál
Vegetativní růst indoor: 12 až 21 den
Doba květu: 50-60 dnů
Výnos indoor: 300-400 g/m2
THC: 16%
CBD: Vysoká

babyloniafruit

zasadto baner