World of Seeds

logoHISTORIE

Seedbanka World of Seeds byla založena s cílem přispět celosvětové společnosti zvláštním způsobem. Snaží se prosadit a legalizovat rozumné užívání konopí jako léku, s důrazem na již existující použití jako analgetikum v paliativní medicíně a jeho možné aplikací v budoucnosti jako silný antioxidant a využití proti křečím.

SOUČASNOST

Cílem World of Seeds je oslovit co nejširší veřejnost, jakou je jen možné a hlavně ty, kteří hledají zoufalé řešení zdravotních problémů a kteří užívají konopí k rekreační využití. Těmto všem seedbnka dodává kvalitní semena léčivých kmenů, které sesbírala po celém světě a poté geneticky vyšlechtila, tak abyste dostali jen to nejlepší pro Vaše zdraví. Všechny strainy maí vysoký podíl CBD, čili jsou vhodné k medicínském využití.

LEGENDÁTRNÍ ODRŮDY

Delirium

Po letech vývoje byl na trh uveden jedn z vysoce ceněných polyhybridů – kmen Delirium. Delirium je výborný kříženec, který má tyto charakteristiky sílu, vysoké procento klíčivosti, vysokou odolnost vůči škůdcům, krátký cyklus květu, vysoký obsah THC a CBD. Delirium vznikl křížením klonů z afghánistánu – klony s vysokým výnosem a krátkou dobu květenství s Black Domina a Jack Herer. Delirium je vhodný pro pěstování indoor i outdoor.

Typ: 10% Sativa / 90% Indica
Doba růstu indoor: 8 – 9 týdnů
Doba růstu outdoor: do konce září
Výnos indoor: 400 – 500 g/m2
Výnos outdoor: 400 – 600 g/rostlina
Obsah THC/CBD: 15 – 20%/vysoký
Lékařské využití: velké
Prostředí: indoor/outdoor

delirium

Pakistan Ryder

Pakistan Ryder je kříženec kmene z Pákistán s Ruderalis. Kmen Pakistan je rostlina, která pochází z hor Hindu Kush (severní Pákistán). Jedná se o poměrně rozvětvenou rostlinu s typickým vzhledem indicy, která může dosáhnout výšky mezi 40 a 80 cm. Při pěstování indoor produkuje velké palice a je ideální ji pěstovat v květináčích o objemu asi 7 litrů, při outdoor pěstování potřebuje hodně světla a nádobu alespoň 11 litrů.

Linie: Pakistan Valley / Ruderalis
Doba květu: 45 až 55 den
Výnos: 450 – 550 g/m2 indoor; 25 – 60 g/rostlina outdoor
Výška: 40 – 80 cm
CBD: vysoký obsah
THC: 20%
Odolnost proti plísni: vysoká
Léčivá hodnota: vysoká

pakistanryder

zasadto baner