Zambeza Seeds

LOGO

HISTORIE

Zambeza Seeds je v současnosti jednou z nejrychleji rostoucích firem na světě mezi dodavateli semen konopí. Jejich zkušenost je založena na letech strávených v Evropě, kde se věnovali vývoji, testování a rostoucímu širokému spektru kmenů konopí. Tyto znalosti a mnoho let praxe umožnilo, aby nám mohli nabídnout nejvyšší kvalitu automatických a feminizovaných semínek konopí za přijatelné ceny.

Po desetiletí šlechtění a křížení, je k dispozici celá řada kmenů, výběr je tak široký, že to může skutečně zmást. Zambeza Seeds se snaží nabídnout jen ty nejlepší kmeny za přijatelné ceny.

SOUČASNOST

V jejich kolekci nalezneme všechny hlavní kmeny, jak Indicy tak Sativy, stejně jako samonakvétací odrůdy, které obsahují předky Cannabis Ruderalis.

Je-li doba vaší prioritou, doporučujeme Vám podívat se na širokou škálu samonakvétacích kmenů konopí. Díky genetice Ruderalis, doba květu je jen 8-10 týdny po klíčení semen.

Každé semeno konopí, které nabízí je pěstováno organicky, ručně sbírané a testováno na kvalitu, aby byla zajištěna nejvyšší míra klíčení. Také dbají zvýšené opatrnosti, aby se ujistili, že semena, které prodávají, jsou bez ztráty kvality.

Zambeza Seeds používá mnoho různých genetik konopí, včetně slavné White Widow, Northern Lights, Jack Herer, Amnesia, Blueberry, Big Bud a další.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Ice Lady

Ice Lady je kříženec Afghani x Northern Light x Super Skunk x Shiva.

Pupeny tohoto nádherného křížence byly tak šumivé a tak mrazivý, že žádné jméno se nejevilo přitažlivější než Ice Lady.

Ice Lady je dominantní Indica. Pěstuje-li se v interiéru, dosáhne jen 50-60 cm výšky. I přes skromné ​​velikosti, má slušné výnosy. Všimnout si můžeme typické Indica vlastnosti, kterou jsou obrovské tukové listy. Odstranění některých z nich, může umožnit rychlejší růst.

Genetika: Afghani x Northern Light x Super Skunk x Shiva
Typ: dominantní Indica
Doba růstu: 8 až 9 týdnů
Obsah THC: poměrně vysoký
Obsah CBD: poměrně vysoký
Výška: 50 až 60 cm

ICE

Fruit Juice

Fruit Juice je křížencem White Widow x Blueberry x Power Plant. Tato rostlina byla vytvořena z důvodu věčného lovu nových příchutí. Tato odrůda je jedním z nejkrásnějších skunků.

Fruit Juice feminizované semena se doporučují zejména pro ty pěstitele, kteří vždy hledají nové chutě, vůně a zážitky.

Přesto, že se jedná o dominantní Sativu, dosahuje jen 50-60 cm, je-li pěstována v interiéru. Může však dosáhnout snadnou 2 metrů, má-li dostatek slunečního světla. Doba květu je překvapivě krátká (7 – 8 týdnů) pro dominantní Sativu.

S extrémně vysokou úrovní THC a CBD a příchutí ovocné šťávy je určitě jedním z nejlepších odrůd Zambeza Seeds, pokud jde o chuť a vůni, zanechala za sebou sladkou příchuť borůvek.

Genetika: White Widow x Blueberry x Power Plant
Typ: dominantní Sativa
Doba růstu: 7 až 8 týdnů
Obsah THC: extrémně vysoký
Obsah CBD: extrémně vysoký
Výška: 50 až 60 cm

FRUIT

zasadto baner